POMAGANIE PRZEZ UBRANIE

Szkolne Koło Wolontariatu zachęca wszystkich do przyłączenia się do akcji „Pomaganie przez ubranie”. Porządkując swoją szafę nie wiesz co zrobić z niepotrzebnymi elementami garderoby? Przede wszystkim niczego nie wyrzucaj. Twoje ubrania i obuwie, mogą pomóc potrzebującym. Odzież, którą uznałeś za niepotrzebną będziesz mógł przynieść do szkoły, a my przekażemy ją dalej.

Zapewne zastanawiasz się jaki jest tego cel. Głównym założeniem działalności „Pomaganie przez ubranie” jest wsparcie finansowe fundacji charytatywnych, do których trafią pieniądze wygenerowane z zawartości przesłanego worka z ubraniami. Jeśli zatem posiadasz niepotrzebne rzeczy w stanie nadającym się do dalszego użytku zapoznaj się z plakatem promującym akcję.

Wszystkie rzeczy pochodzące ze zbiórek są dokładnie sortowane i dzielone na 200 kategorii asortymentowych. Następnie są sprzedawane, a wygenerowane środki finansowe zostaną przekazane na pomoc podopiecznym wskazanej przez nas fundacji charytatywnej.

Miejsce zbiórki: SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH

Termin: do 10 CZERWCA 2019r.

Organizator: SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU