Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Gminny turniej tenisa stołowego w Szkole Podstawowej w Brojcach

17 grudnia2015 roku w naszej szkole rozegrany został gminny  turniej tenisa stołowego chłopców. W turnieju wzięli udział zwycięzcy szklonego turnieju chłopców. Zostali oni podzieleni  na dwie grupy w których rozgrywali swoje spotkania systemem „każdy z każdym”. W wyniku czego wyłoniono zwycięzców gminnego turnieju tenisa stołowego: I miejsce Pieczeniuk Sebastian  z SP Dargosław, II miejsce Grabowski Gracjan  z SP Dargosław, III miejsce Stawicki Kamil  z SP Brojce , IV miejsce Hryniewiecki Paweł  z SP Brojce, V miejsce Jacek Rokita z SP Brojce  , VI miejsce Kustosz Igor z SP Dargosław. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami nagrodami rzeczowymi. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenie sportowej. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Justyna Wośko – Kawka i p. Piotr Lenkiewicz.

Justyna Wośko -Kawka