„W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”

Serdecznie zapraszamy Dzieci i Rodziców do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym

„W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa w Brojcach. Koordynatorem konkursu jest Patrycja Kanarek.

2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich dzieci oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas  I-III Szkoły Podstawowej w Brojcach oraz ich rodziców.

3. Cele konkursu:
- promowanie zdrowego żywienia wśród dzieci,
- nabywanie prawidłowych przyzwyczajeń i nawyków żywieniowych,
- rozwijanie pasji fotograficznych wśród dzieci i uczniów klas młodszych,
- integracja wszystkich dzieci,
- rozwijanie współpracy z rodzicami.

-wprowadzenie uczniów w atmosferę zdrowej rywalizacji.

4. Każdy z autorów może dostarczyć dowolną ilość fotografii o tematyce prozdrowotnej w wersji elektronicznej. Do zdjęcia należy dołączyć informację z imieniem i nazwiskiem autora, klasą, (załącznik nr 1), zgodę  rodziców /opiekunów prawnych na udział dziecka w konkursie wraz z informacją o posiadaniu praw autorskich do zdjęcia (załącznik nr 2).

5. Prace bez załączonego oświadczenia o posiadaniu praw autorskich zostaną zdyskwalifikowane.

6. Istnieje możliwość przedstawienia zdjęcia wykonanego wcześniej (np. w ubiegłym roku) pod warunkiem, że nie były wcześniej publikowane.

7. Prace należy dostarczać od 10 grudnia 2018 roku do 15 lutego 2019 roku do p. Patrycji Kanarek (na pocztę mailową profilaktyka.spbrojce@wp.pl, na płycie lub pendrivie.)

8.  Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród na stąpi  28 lutego 2019 r. (termin może ulec zmianie).

9. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora. Decyzje jury są ostateczne.

10. Dostarczenie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu.

11. Nagrodą w konkursie będzie publikacja  najlepszych prac w formie plakatów oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatorów.

Życzymy powodzenia!