FESTIWAL PIOSENKI EKOLOGICZNEJ EKO – MIX W PŁOTACH

9 czerwca 2018 roku w Amfiteatrze Parku Miejskiego w Płotach po raz 25 odbyła się Giełda Zespołów i Solistów EKO-MIX.
Celem konkursu jest popularyzacja wśród dzieci treści ekologicznych, prezentacja umiejętności muzycznych, wyzwalanie artystycznych emocji i inspiracji twórczych.
Dzieci z oddziału przedszkolnego „Promyczki” również w tym roku zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. W konkursie wzięli udział soliści: Piotruś Pohnke, Martynka Duda, Malwinka Bączkiewicz, Olivka Tomczyk oraz zespół PROMYCZKI w składzie: Ala Zalewska, Lenka Wojtowicz, Agatka Wróbel.
Prezentacje wokalne naszych dzieci zostały docenione przez tegoroczne jury, które przyznało w kategorii do lat 6:
I miejsce Martynce Duda,
II miejsce Piotrusiowi Pohnke,
III miejsce Olivce Tomczyk
oraz wyróżnienie dla zespołu PROMYCZKI. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, plakietkę, statuetkę oraz skromne nagrody. Emocji i wrażeń było dużo, ale szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do domów.