Spotkanie integracyjne klasy IV w Dargosławiu

6 października 2017 r. w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie uczniów klasy IV z wychowawcą. Celem spotkania było poznanie siebie nawzajem, zbudowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania oraz zintegrowanie zespołu klasowego. Typowo jesienna pogoda nie pozwoliła nam świętować na świeżym powietrzu ale to nam nie przeszkodziło w zorganizowaniu imprezy. Na początku usiedliśmy do wspólnego stołu by porozmawiać i pożartować. Tematów do rozmów nie brakowało i oczywiście do… żartów. Wychowawca przygotował dla swoich wychowanków niespodziankę i zaprosił do wspólnej zabawy gościa specjalnego… Klauna ! Impreza klasowa przeniosła się na salę gimnastyczną. Klaun Luluś przygotował dla nas fantastyczny program edukacyjno- rozrywkowy. Uczniowie od samego początku z wielkim zaangażowaniem  uczestniczyli w zabawach. Szczera radość i szczęście pisały się na twarzach uczniów co bardzo cieszyło wychowawcę klasy. Całe spotkanie przebiegło w serdecznej i przyjaznej atmosferze.

Wychowawca klasy IV

Piotr Łakomy