Przegląd Piosenki Dziecięcej

Udział uczniów SP w Brojcach w „Przeglądzie Piosenki Dziecięcej”

22 kwietnia nasi uczniowie reprezentowali Szkołę Podstawową na powiatowych eliminacjach „Przeglądu Piosenki Dziecięcej” w Gryficach. Występowali w dwóch kategoriach wiekowych 6-9 lat oraz 10-12 lat.

W młodszej kategorii wiekowej wystąpili : zespół „ Promyczki „ oraz  Adrian Kopeć z przedszkola przygotowani przez panią Halinę Goszczyńską, Jagoda Janecka z kl. III a oraz Julia Sieradzan z kl. III a przygotowane przez p. Marię Sudę

W starszej kategorii wiekowej wystąpili: Martyna Kopeć z kl. IV oraz Aleksandra Motłoch z kl. IV przygotowane przez p. Halinę Goszczyńską, Nikola Piskorz z kl. VI oraz zespół szkolny „ Piątka „ ( uczennice z klasy VI ) przygotowane przez p. Marię Sudę .

Komisja konkursowa po wysłuchaniu wszystkich uczestników, dokonała oceny prezentacji konkursowych wg kryteriów: dobór repertuaru dostosowany do wieku wykonawcy, opracowanie muzyczne, ogólny wyraz artystyczny (wykonanie utworu i stylizacja, kontakt z publicznością).

Wyróżnienia otrzymały : Jagoda Janecka i Julia Sieradzan .

Zdjęcia dostępne na stronie internetowej Gryfickiego Domu Kultury.

Maria Suda