JASEŁKA SZKOLNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ W BROJCACH

Maleńka miłość w żłobie śpi,

Maleńka Miłość przy Matce Świętej.

Dziś cala ziemia i niebo lśni

dla tej Miłości maleńkiej.

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich uczniów szkoły i nauczycieli jasełka  przygotowane przez uczniów klasy III „b” pod kierunkiem p. Justyny Wośko – Kawki wystawione dnia 22.12 2016 r. Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili sceny narodzin Jezusa Chrystusa. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami przygotowanymi przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Marii Sudy i p. Haliny Goszczyńskiej. Pani Dyrektor , podziękowała wykonawcom i przy okazji złożyła wszystkim świąteczne życzenia.  Odbyły się wigilie klasowe. Składaniu życzeń i śpiewaniu kolęd, które słychać było na korytarzach nie było końca ... i w tym świątecznym nastroju pożegnaliśmy się aż do Nowego Roku.

Justyna Wośko – Kawka