Sukcesy Julii Matery

Julia Matera jest podopieczną Szkoły Tańca i Sportu „Perfect” w Gryficach. Jest pięciokrotną mistrzynią Polski oraz drugą wicemistrzynią Świata w fitnessie gimnastycznym.

2 października w Ząbkach k. Warszawy odbył się Puchar Polski Fit Kid. To zawody ogólnopolskie, w których Julia zajęła I miejsce w kategorii do lat 12, otrzymała także wyróżnienie za jedną z najlepszych choreografii podczas całych zawodów Fit Kid.

Julia na swoim koncie ma już mnóstwo sukcesów w fitnessie gimnastycznym oraz w tańcu. W tej chwili przygotowuje się do najważniejszego startu w roku, jakim jest udział w Mistrzostwach Polski Fitness Dzieci i Młodzieży. 13 listopada w Gorzowie Wielkopolskim będzie bronić tytułu Mistrzyni Polski.

Trenerami Julii są Maja i Maciej Orłowscy

Życzmy powodzenia i trzymamy kciuki!