List ucznia z najwyższą średnią ocen klas IV-VII Kajetana Stobieckiego ucznia klasy VI

Szanowni Państwo                                                                    Brojce, dn.24 czerwca 2022r.

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy

Administracji i Obsługi, Rodzice

Drodzy Koledzy i Koleżanki

Za nami kolejny rok solidnej pracy i nauki. Braliśmy udział w wielu konkursach, programach i projektach. Pracowaliśmy ciężko, wytrwale i odnosiliśmy sukcesy. Był to wyjątkowy okres w  życiu każdego z nas. Dziś nadszedł czas wytchnienia i zasłużonego odpoczynku.

Dziękuje Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły za rzetelność i wytrwałość w realizowaniu zadań, za uśmiech, serce i zaangażowanie w pracy dla dobra wszystkich uczniów.

Gratuluje wszystkim Kolegom i Koleżankom osiągniętych wyników, otrzymania świadectw z wyróżnieniem, świadectw ukończenia każdej klasy, nabycia nowych kompetencji oraz dbałości o dobre imię szkoły.

Dziękuje Rodzicom za to, że potrafili pogodzić swoje obowiązki zawodowe i domowe po to, aby nas wspierać i motywować do nauki.

Wszystkim Państwu i Wam drodzy koledzy i koleżanki składam najserdeczniejsze życzenia wspaniałych, bezpiecznych wakacji, niezapomnianych przeżyć i wrażeń oraz radosnego oczekiwania na spotkanie w nowym roku szkolnym.

Niech żyją Wakacje!!!

Do zobaczenia we wrześniu