XXI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

W  dniach 28 maja-4 czerwca 2022 r. w naszej szkole trwał XXI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, w tym roku pod hasłem „Polscy autorzy dla klimatu”.

W związku z tym, uczniowie obcowali z książką za pośrednictwem różnorodnych form. Jedną z nich było przeczytanie fragmentu zaproponowanej książki przez Fundację CPCD. Po wysłuchaniu, każda klasa wykonała plakat dot. ochrony środowiska.

Prace znajdują się naszej bibliotece szkolnej.

Iwona Prus

Jolanta Dzięgielewska