KONKURS WIEDZY Finał OMNIBUS 2022 KLAS I - III

02 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Brojcach odbył się  szkolny finał wiedzy OMNIBUS 2022 klas I - III.

Celem konkursu było: sprawdzenie własnej wiedzy z różnych dziedzin, wzbogacanie słownictwa, zachęcanie do stałego poszerzania wiedzy, formułowanie odpowiedzi na pytania, kształtowanie zasad współpracy w grupie rówieśniczej i międzyklasowej, wyrabianie nawyku zdrowej rywalizacji, wyrabianie poczucia odpowiedzialności za sukcesy i porażki swoje oraz swojej klasy, kształcenie umiejętności uważnego słuchania innych. Do konkursu przystąpili uczniowie klas I – III, którzy przez cztery miesiące rozwiązywali testy wiedzowe. Spośród uczestników etapów klasowych wyłoniono po czterech zwycięzców z najwyższą liczbą punktów, którzy rywalizowali między sobą w finale szkolnym.

Jury w składzie: przewodniczący p. Michał Zinowik – wójt Gminy Brojce, p. Janina Perzanowska – dyrektor szkoły, p. Katarzyna Sikorska – przedstawiciel Rady Rodziców czuwało nad przebiegiem konkursu.

Uczestnicy etapów klasowych zakwalifikowani do finału szkolnego:

Kategoria klas I

Bodnar Maciej

Beśka Radosław

Piskorz Szymon

Szymański Wojciech

Kategoria klas II

Dobrowolska Nina

Kmieć Jagoda

Bączkiewicz Oliwia

Skowron Maja

Kategoria klas III

Dąbrowska Maja

Łosiewicz Weronika

Piszcz Alicja

Maksymczuk Natalia

Uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki.  Finalistów w każdej kategorii poznamy na uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

Konkurs przygotowały i przeprowadzały  panie: Małgorzata Kozłowska, Justyna Wośko –Dziamska.