Wyniki Konkursu "Wielkanocna Eko- Kartka"

Dzieci z naszej szkoły i oddziałów przedszkolnych wzięły udział w konkursie "Wielkanocna Eko-kartka",  organizowanym przez  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Na konkurs wpłynęło łącznie 251 prac. Zadaniem uczestników było przygotowanie kartki wielkanocnej przy pomocy eko- materiałów lub e-kartki wielkanocnej w formie multimedialnej. Z naszej szkoły i przedszkola wpłynęło 21 prac. Kartki były bardzo ciekawe, kolorowe i bardzo pomysłowe. Do wykonania zwycięskich prac dzieci używali między innymi: folię bąbelkową, nakrętki do butelek, guziki, sznurówki, szyszki itp. Jest nam niezmiernie miło poinformować iż Igor Sikorski z grupy "Biedronki" w kategorii II: Klasy 0-3 zdobył 2 miejsce, Nadia Więckowicz z grupy "Biedronki" w tej samej kategorii zdobyła wyróżnienie. W kategorii III: klasy 4-8 wyróżnienie otrzymała Monika Michalska uczennica klasy V, prace multimedialne wyróżnienie otrzymała Maja Kuczkowska uczennica klasy V.

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!