Śniadanie Wielkanocne u Biedronek

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijaństwa mające bogatą tradycję i liczne religijne obrzędy. Jednym z nich jest uroczyste śniadanie. W Grupie Biedronki 11 kwietnia odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć jajek i babki a także pięknych wielkanocnych stroików. Dzieci przypomniały sobie najpierw tradycje, zwyczaje i  symbole wielkanocne, złożyły  sobie życzenia, a następnie odbył się konkurs "Kto najszybciej obierze jajko". W naszych zawodach wzięła udział również Pani dyrektor Janina Perzanowska. Wszyscy bardzo się starali bo na zwycięzców czekały słodkie upominki. Na zakończenie dzieci wspólnie z Paniami udekorowały słodkimi posypkami czekoladowe i waniliowe babeczki. Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole dało dzieciom dużo radości i uśmiechu który towarzyszył im do końca dnia. Serdecznie dziękuję Pani Anicie i Beacie, które  przygotowały pyszne wypieki.

Wołczak Ewa