INDYWIDUALNY CHALLENGE

„Nabijaj kroki – zdobywaj nagrody”

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny odbył się indywidualny challenge „Nabijaj kroki – zdobywaj nagrody”.

21 marca chętni uczniowie klas 1-8  mieli za zadanie zdobyć jak największą liczbę kroków i za pomocą urządzeń (opaska sportowa, krokomierz, telefon z aplikacją) zarejestrować swoją aktywność oraz przesłać w wyznaczonym terminie do nauczycieli wychowania fizycznego. Zabawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów wszystkich klas, widać to było na przerwach, kiedy uczniowie z wielkim zapałem obserwowali swoje krokomierze. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, o czym świadczą wyniki osób z największą ilością kroków. 54 tysiące kroków i I miejsce w szkole zdobyła Katarzyna Horbaczonek, 50 tysięcy kroków zrobił Oliwier Piskorz oraz 46 tysięcy - Matylda Pilarska. Nagrody, w postaci zestawów gier planszowych, zakupiono ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, za co serdecznie dziękujemy.

Piotr Lenkiewicz, Justyna Wośko-Dziamska