Pokaz mody ekologicznej w grupach przedszkolnych

W bieżącym roku szkolnym dzieci z grup: Biedronki i Muchomorki biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Z Ekologią na Ty”. Projekt ten ma na celu zwiększenie świadomości ekologicznej wśród dzieci. Z tej okazji Pierwszego Dnia Wiosny  w naszym przedszkolu zorganizowano „Pokaz mody ekologicznej”. Do wspólnej zabawy zostały zaproszone także przedszkolaki z grup: Promyczki i Pszczółki. Dzieci wraz z rodzicami wykonały eko-kreacje z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu. Przedszkolaki udowodniły, że moda i ekologia mogą iść w parze. Dzieci zaprezentowały wspaniałe, pomysłowe stroje i doskonale sprawdziły się w rolach modeli i modelek.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom i ich Rodzicom za zaprojektowanie i wykonanie przepięknych ekologicznych strojów. Wiemy jedno – Wasza kreatywność nie zna granic!

Kamila Klepacka, Ewa Wołczak