Dzień Kobiet w grupie Pszczółki

"Być kobietą, być kobietą...
Mieć pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże
I od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże."

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet - zarówno tych dużych, jak i małych.Radosna atmosfera panowała w naszym przedszkolu już od samego rana. Chłopcy starali się, aby ten dzień był wyjątkowy. Dziewczynki wzięły udział w pokazie mody - piękne stroje, kapelusze, okulary, korale... A wszystko to zostało udokumentowane przez "fotoreportera".  W tym szczególnym dniu wszystkie „ małe kobietki”  otrzymały od chłopców serdeczne życzenia oraz kwiatka i słodkiego lizaczka. Młodzi dżentelmeni wręczyli wszystkim Paniom z przedszkola tulipany. Uśmiech na buziach przedszkolaków świadczył o miło spędzonym czasie.
Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku.
                                                                                                           Agata Galewska