Dzień Kobiet w grupie Muchomorków

8 marca to szczególny dzień roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Także w najmłodszej grupie przedszkolaków świętowano ten wyjątkowy dzień. Z tej okazji chłopcy zamienili się w jurorów, dziewczynki zaś w kandydatki i odbyły się Wybory Miss. Dziewczynki walczyły o tytuły miss: Miss Uśmiechu, Miss Zagadek, Miss Liczenia, Miss Skoków, Miss Szybkości i Miss Rysowania. Dziewczynki, aby zdobyć koronę wykonywały wiele różnych zadań. Musiały wykazać się takimi umiejętnościami jak: skakanie na jednej nodze, liczenie zabawek, rozwiązywanie zagadek itp. Zabawa była bardzo udana. Dziewczynki otrzymały korony i drobne upominki. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się tego dnia jak prawdziwi dżentelmeni.

Kamila Klepacka