Szósteczki i piąteczki – zebrane punkty w klasach I – III.

Podsumowanie kolejnej (trzeciej edycji ) zabaw matematycznych odbyło się pod koniec stycznia .

Po feriach zimowych zostały rozdane  „ piąteczki”  i  „szósteczki”  dzieciom w klasach. Dzieci zdobywały punkty przez trzy kolejne środy w grudniu i styczniu  podczas długich przerw . Zadania do wykonania na kartkach, dopasowane były do odpowiedniego poziomu i  umiejętności dzieci w klasie. Uczniowie chętnie wybierają ten rodzaj spędzania czasu podczas przerw. Nagrodą  są oceny bardzo dobre i wspaniałe z edukacji  matematycznej.

Maria Suda