„Przedszkolaki dla Niepodległej”

25 stycznia dzieci z grupy „Biedronki” odebrały nagrody za zajęcie I miejsca w konkursie „Przedszkolaki dla Niepodległej” – konkursie na przedstawienie z okazji Święta Niepodległości zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Uroczysta Gala wręczenia nagród została odwołana ze względu na coraz większą liczbę zachorowań  i nagrody rzeczowe (klocki, gry planszowe, itp) zostały przekazane wychowawczyni na indywidualnym spotkaniu w Kuratorium. Przedszkolaki przy okazji wyjazdu miały okazję spacerować po Wałach Chrobrego poznając zabytki oraz ciekawe budynki i miejsca. Ogromny zachwyt wzbudziła w nich Odra oraz Port z wznoszącymi się dźwigami. Naszą wycieczkę zakończyliśmy w McDonaldzie.

Dzieci w doskonałych nastrojach i z uśmiechem na twarzy wróciły do domu.

Ewa Wołczak, Anna Beśka