III KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W BROJCACH

W dniach 16-17 grudnia 2021 r. w naszej szkole odbył się III KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY.  Kolejny raz cieszył się on ogromnym zainteresowaniem, chociaż w tym roku przerósł nasze oczekiwania. Ale takie niespodzianki są najlepszeJ  Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia – wszystkim tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę – przygotowali stroiki, ozdoby i wszystkie piękne dekoracje!!! Kochani, było Was tylu, że trudno wymienić każdego z imienia i nazwiska. Ale wiecie, że to o Was mowa! Dlatego raz jeszcze Wam DZIĘKUJEMY!!!  Pokazaliście ogromne serducha!

Następne podziękowania należą się wszystkim tym, którzy nie zawiedli i spowodowali, że praktycznie wszystko zostało sprzedane. To wspaniale, że możemy na Was liczyć!

Bardzo dziękujemy również tym wszystkim, którzy pomagali przy sprzedaży i całej organizacji – wnoszeniu, przenoszeniu, układaniu – (współpraca z Wami to czysta przyjemność!:)

A TERAZ JUŻ MOŻEMY, JUŻ OFICJALNIE – NA KONTO MAŁEGO KSAWEREGO, Z NASZEGO KIERMASZU WPŁYNĘŁO,

(trzy tysiące sześćset siedemdziesiąt jeden zł i czterdzieści groszy) !!!

DZIĘKUJEMY!!!:)

Aneta Zalewska