„Dzieci – dzieciom”

BARDZO, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!!! Wszystkim  osobom, które wsparły nasze dwie akcje charytatywne pod jednym hasłem „Dzieci – dzieciom”. Szkolne Koło Wolontariatu od kilku lat współpracuje z Fundacją Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. W tym roku, poza akcją „Adopcja Szkoły”, włączyliśmy się w dwa kolejne działania Fundacji:

1. 1.      Kup Pan szczotkę – zbieraliśmy pasty i szczotki do zębów.
  2. 2.     Podaj mydło – zbieraliśmy mydła w kostkach.

Koordynatorami akcji byli uczniowie klasy VIII, którzy są członkami Szkolnego Koła Wolontariatu.

Jest nam bardzo miło Was poinformować, że szczoteczki do zębów, pasty do zębów oraz mydła, które przynieśliście do szkoły, utworzyły trzy paczki o łącznej wadze prawie 22kg. Udało nam się, dzięki Wam, zebrać 22 kg szczoteczek do zębów, past i mydeł, które w zeszłym tygodniu zostały wysłane do dzieci potrzebujących.

Raz jeszcze serdecznie Wam dziękujemy!!!! Po raz kolejny pokazaliście swoje ogromne serca otwarte na pomoc potrzebującym wsparcia.