OGÓLNOPOLSKI KONKURS SPORTOWY

Czasopismo sportowe  „Giga Sport” organizuje plastyczny ogólnopolski konkurs sportowy pod hasłem „Bohaterowie roku 2021”.

W szkole konkurs organizowany jest przez nauczycieli wychowania fizycznego: p. Justynę Wośko – Dziamską i p. Piotra Lenkiewicza.

Konkurs jest adresowany do wszystkich grup wiekowych. Należy wykonać pracę plastyczną jednego bohatera sportowego z dziedziny, która wam się najlepiej podoba. Pracę wykonujemy rożnymi technikami i musi być to praca płaska. Prace składamy w sekretariacie szkoły lub jeżeli jest taka możliwość to można wysłać skanem na platformę Teams do nauczycieli wychowania fizycznego.

Za wzięcie udziału w konkursie  uczeń otrzyma ocenę celującą  ( I rzędowe) z wychowania fizycznego.

Na prace czekamy do 04.01.2021.

p. Justyna Wośko – Dziamska

p. Piotr Lenkiewicz