Światowy Dzień Plusiowego Misia

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić a nawet mu się zwierzyć z najskrytszych sekretów. Dlatego 25 listopada dzieci z naszego przedszkola obchodziły  Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Ten dzień wyglądał trochę inaczej niż w zeszłym roku, ponieważ dzieci ze względów bezpieczeństwa nie mogły przynieść do przedszkola swoich pluszowych przyjaciół, ale mogły za to swoim kolegom o nich opowiedzieć co sprawiło dzieciom wiele radości. Dzieci brały udział w wielu zabawach i konkursach m.in. rozpoznawały misiowych bohaterów bajek, tańczyły w rytm misiowych  utworów, rozwiązywały zagadki, oraz różnego rodzaju zadania. Obejrzały prezentację multimedialną i wykonały pracę plastyczną .Ten dzień był w przedszkolu pełen uśmiechu oraz wspaniałej wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawiło dzieciom malowanie figurki misia z  gipsu.

Mam nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Wołczak Ewa