„Czytelnictwo w memie”

W dniach 01.10 – 16.10.2020 w Szkole Podstawowej w Brojcach był organizowany konkurs „Czytelnictwo w memie”. Organizatorzy konkursu: p. Iwona Prus, p. Justyna Wośko – Dziamska, p. Aldona Olek - Kluska postawili przed uczestnikami następujące wymagania konkursowe:

-  Konkurs miał charakter otwarty i był  skierowany do wszystkich grup wiekowych. Uczestnikiem konkursu mógł  być każdy uczeń Szkoły Podstawowej w Brojcach

- Uczestnik konkursu miał za zadanie stworzyć mem o tematyce związanej z czytelnictwem, książką, biblioteką.

- Praca konkursowa miała być stworzona w formie obrazka, zdjęcia, grafiki, podpisu (pointy). Nie mogła zawierać treści wulgarnych ani naruszających godność jakichkolwiek osób.

- Prace zgłoszone do konkursu musiały  stanowić od początku do końca oryginalną twórczość osoby biorącej udział w konkursie (musiały być pracami niepublikowanymi wcześniej). MEM nie mógł naruszać wartości etycznych i praw osób trzecich.

Na konkurs wpłynęły cztery prace:

- Weronika Łosiewicz kl. II

- Alicja Piszcz kl. II

- Anna Duda kl. V

- Adam Piszcz kl. V

Jury w składzie: p. Katarzyna Wiśniewka, p. Bogusława Wiśniewska, p. Monika Nowosad nagrodziły wszystkich uczestników.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni dyplomami i nagrodami.

Gratulujemy i zachęcamy do dalszych konkursów.

Justyna Wośko – Dziamska