Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest ważnym wydarzeniem dla wszystkich uczniów szkoły i ich rodziców. Inauguracja tego roku szkolnego, odbyła się w warunkach szczególnych, wynikających z  pandemii koronawirusa. Niemniej jednak rozpoczynamy go z wiarą, optymizmem i nadzieją na pokonanie wszelkich trudności, sprostanie wyzwaniom, a przede wszystkim na spełnienie tych najważniejszych zadań, jakimi są: realizacja podstawy programowej oraz programów opiekuńczo – wychowawczo – profilaktycznych.

Ze względu na reżim sanitarny i konieczność spełnienia wytycznych MEN, MZ, GIS. Uczniów klas II-VIII tym razem wychowawcy powitali w salach lekcyjnych.

W Szkole Podstawowej w Brojcach pierwszoklasiści uczestniczyli w uroczystym ślubowaniu. Już pierwszego dnia pobytu w szkole najważniejsi w tym dniu zostali pasowani na uczniów przez dyrektora szkoły Janinę Perzanowską w obecności  Zastępcy Wójta Gminy Brojce Pana Bartosza Janeckiego, Rodziców oraz Pani Marioli Gardziejewskiej przewodniczącej Rady Rodziców, od której pierwszoklasiści otrzymali słodki upominek.

Uroczyste rozpoczęcie roku odbyło się także w oddziałach przedszkolnyc., W oddziale najmłodszych przedszkolaków – Pszczółek, spotkanie miało szczególne znaczenie – dla wielu przedszkolaków był to pierwszy dzień w przedszkolu. Zgodnie z wymogami sanitarnymi Pszczółki odwiedził Wójt Gminy Brojce Pan Michał Zinowik

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2020/2021 życzymy wszystkim DZIECOM I UCZNIOM, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości, wielu przyjaźni i ciągłego rozwoju,

NAUCZYCIELOM oraz wszystkim PRACOWNIKOM SZKOŁY życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.

RODZICOM zaś życzymy, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele
nadziei związanych z przyszłością ich dzieci.

Dyrekcja  Szkoły Podstawowej
w Brojcach