Gminny Turniej Pilki Nożnej Halowej 2016.

„TRZYMAJ FORMĘ”  -GMINNY TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ

Dnia 17.03.2016 roku na sali gimnastycznej w Brojcach został rozegrany gminny turniej w piłkę nożną chłopców i dziewcząt klas IV – VI. Turniej był pod hasłem „Trzymaj formę”. W turnieju wzięło udział 6 drużyn chłopców i dwie drużyny dziewczyn. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Po emocjonującej grze wyłoniono zwycięzców: w kategorii dziewcząt:

I miejsce -   Lamożerce – kl. V

II miejsce – Smerfetki kl. IV „b”

W kategorii chłopców:

I miejsce –  FC Dargosław

II miejsce – Golden Fire

III miejsce – LP 100 %

IV miejsce – FC Wicher

V miejsce – FC Drzewce i FC Barcelona

Spośród uczestników turnieju wyłoniono najlepszego zawodnika, którym został Jacek Rokita, najlepszego strzelca – Sebastiana Pieczeniuka,  najlepszego bramkarza – Huberta Mazura.

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Turniej przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: p. Justyna Wośko – Kawka i p. Piotr Lenkiewicz. Wszystkim serdecznie gratulujmy i do zobaczenia za rok.