POWIATOWY KONKURS KOLĘD W TRZEBIATOWIE

29.01.2016 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Brojcach wzięli udział w powiatowym konkursie kolęd w Trzebiatowie, który odbył się w komnatach zamku trzebiatowskiego. Szkołę reprezentowali uczniowie klas: klasa II „a” Janecka Jagoda, Sieradzan Julia, Martyna Subotowicz, Ciach Zuzanna, Ciach Wiktoria, Tomczyk Aleksandra, Bobkiewicz Magdalena, Piskorz Zuzanna, Pryba Bartosz pod opieką pani Marii Sudy, klasa II „b”: Pograniczna Zuzanna, Kucab Agata  pod opieką pani Aldony Olek-Kluski, klasa III: Kopeć Martyna, Sikorska Julia, Nowak Zuzanna, Motłoch Aleksandra, Sobieralska Justyna, Łukomska Joanna, Frankowska Marzena pod opieką p. Małgorzaty Kozłowskiej, klasa V: Piskorz Nikola, Wołczak Hanna  pod opieką p. Justyny Wośko-Kawka, klasa VI: Kaczmarczyk Wiktoria, Bałazy Maja  pod opieką p. Justyny Wośko-Kawka.

Uczestnicy konkursu przepięknie zaprezentowali przy­gotowane przez siebie utwory, wzruszeniom i aplau­zom nie było końca. Jury wyłoniło zwycięzców. Uczniowie  klasy II „a”,  którzy tworzyli zespół „Gwiazdeczki ”zajęli II miejsce w  kategorii zespołów klas I-III, uczennice z klasy III tworzące zespół „Siódemka” zostały wyróżnione w kategorii zespołów  klas I-III.  Zuzanna Pograniczna zajęła I miejsce w kategorii solistów klas  I-III, Janecka Jagoda została wyróżniona w kategorii solistów klas I-III. Hanna Wołczak zajęła II miejsce w kategorii solistów klas IV-VI.   Wszy­scy uczestnicy konkursu zgodnie z re­gulaminem zostali nagrodzeni dyplo­mami podziękowania,  a zwycięzcy otrzymali pamiątkowy dyplom, puchar i upominek.

JUSTYNA WOŚKO – KAWKA