Wycieczka klasy I i II do Rogoziny

20 czerwca uczniowie klas I i II wraz z paniami p. Marią Sudą, p. Bogusławą Wiśniewską, p. Małgorzatą Kozłowską i mamami wybrała się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Goliat” w Rogozinie. Przez 6 godzin maluchy z wielkim zapałem i radością aktywnie spędzały czas. Korzystały z wielu atrakcji przygotowanych przez gospodarzy obiektu. Było więc strzelanie z wiatrówki i łuku, przejażdżki samochodem terenowym, quadem i na kucykach. Wiele śmiechu było przy dojeniu sztucznej krowy. Każde dziecko dostało imienny dyplom ukończenia kursu dojenia krowy z podaną ilością wydojonego mleka w ciągu jednej minuty. Dzieci mogły również obejrzeć i pogłaskać zwierzęta: króliki, kury, owce, kozy konie, świnie. Czekając na kolejne atrakcje korzystały z placu zabaw, strefy gier i oglądały dawne maszyny rolnicze. Po tak intensywnej zabawie z ochotą zasiadły przy ognisku, aby upiec kiełbaski, wypić soczek i zjeść ciasteczka ufundowane przez Radę Rodziców. Zmęczone (troszkę J), ale szczęśliwe wracały do domów.

Życzymy im, aby całe nadchodzące wakacje były tak aktywne i radosne.

Bardzo dziękujemy mamom: p. Ani, p. Iwonie, p. Karolinie, p. Paulinie za pomoc podczas wycieczki.

Małgorzata Kozłowska