• Odwiedziło nas: 1088926
  • Do końca roku: 228 dni
  • Do wakacji: 35 dni

Gminno - wiosenny turniej piłki nożnej

Dnia 19.03.2018 roku na sali gimnastycznej w Brojcach został rozegrany gminny turniej w piłkę nożną chłopców klas IV – VII. Turniej był  przeprowadzony w ramach programu „Trzymaj formę”. W turnieju wzięło udział 8 drużyn chłopców ze Szkoły Podstawowej w Dargosławiu i w Brojcach.  Drużyny grały systemem w dwóch grupach:  każdy z każdym. Po emocjonującej grze wyłoniono zwycięzców:

I miejsce –  FC Wicher

II miejsce – Pieczeniuki

III miejsce – Golden Fire

IV miejsce – Ram Pam Pam

V miejsce – Diabły, FC Kiszonki, Wojaki, Suprimy i Orły

Spośród uczestników turnieju wyłoniono najlepszego zawodnika, którym został Pieczeniuk Maciej , najlepszego strzelca – Stawicki Kamil ,  najlepszego bramkarza – Bodnar Wojciech .

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami. Pierwsze trzy miejsca nagrodzono pucharami. Turniej przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: p. Justyna Wośko – Dziamska  i p. Piotr Lenkiewicz. Wszystkim serdecznie gratulujmy i do zobaczenia za rok.