Dzień Babci i Dziadka w grupie "Biedronki"

Od Babć i Dziadków wnuki uczą się o świecie, poznają rodzinne tradycje, towarzyszą im zupełnie inaczej niż często zabiegani rodzice. Stoją obok, patrzą jak rosną i nie oczekują niczego w zamian. I to jest w tym wszystkim takie piękne. Dla swych wnuków mają zawsze czas, potrafią pocieszyć, są cierpliwi, zawsze doskonale rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia.

Dlatego w podzięce za ich wielkie serce 3 lutego  o godzinie 15.00  na Sali Wiejskiej w Brojcach Wychowawca wraz z nauczycielem współorganizującym zajęcia  przywitały ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Dziadkowie mogli podziwiać talenty swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki po polsku, a także angielsku,  oraz tańce.  Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy.

Wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi upominkami i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Po występach głos zabrała Pani dyrektor Janina Perzanowska życząc dziadkom zdrowia i długich lat życia upływającego w pomyślności, radości i miłości, pogratulowała dzieciom wspaniałego występu i ich paniom.

Podczas uroczystości na dziadków czekały kolejne atrakcja -  udział w teleturnieju "Familiada” oraz zabawa zręcznościowa z papierem toaletowym. Dzięki hojności Pani Klaudii i Pana…….. Stachura  wszyscy uczestnicy zabawy mogli skorzystać z atrakcji jaką była Fotobudka 360.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania:

Rodzicom, za udekorowanie sali i przygotowanie słodkiego poczęstunku;

Pani Bogusi Wiśniewskiej za włączenie się do występu i zaśpiewanie z dziećmi piosenki anglojęzycznej;

Pani dyrektor Janinie Perzanowskiej za obecność, wsparcie i miłe słowa;

Państwu Stachura za Fotobudkę 360;

Pani Marcie Piechowskiej za przygotowanie pięknych nagród konkursowych.

Ewa Wołczak, Monika Śmiglicka