Pożegnanie przedszkola przez grupę Promyczki

20 czerwca 2023r. dzieci z grupy Promyczki żegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji. Pięknie ubrani, z uśmiechami na twarzach powitały zebranych gości polonezem. Następnie Ala Kalek zaśpiewała w imieniu wszystkich dzieci z grupy "To były piękne dni".

W dalszej części pożegnania Promyczki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie za minionymi latami w przedszkolu ale i o nowych zadaniach czekających na nie w szkole.
 Dzieci podziękowały wszystkim pracownikom szkoły biorącym udział w ich edukacji i wychowaniu. Do podziękowań dołączyli się rodzice Promyczków oraz Dyrektor Janina Perzanowska oraz życzyli dzieciom sukcesów i powodzenia w klasie I. Pani Dyrektor podziękowała również  rodzicom za zaangażowanie w pracę oddziału przedszkolnego.
Zwieńczeniem pożegnalnej uroczystości było rozdanie dzieciom dyplomów ukończenia oddziału przedszkolnego oraz upominków od rodziców i wychowawcy, a także wykonanie pamiątkowych fotografii.
Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera obietnicę przygody jaką jest dorastanie. Dlatego że wzruszeniem w sercu ale i uśmiechem na ustach życzę Wam kochane Promyczki - udanych wakacji i powodzenia w szkole.

Halina Goszczyńska