Zajęcia rozwijające w pracowni 3D – klasa III

Na początku stycznia uczniowie uczestniczący w zajęciach rozwijających „Kierunek Polska” spotkali się w szkolnej pracowni 3D. Przed przystąpieniem do pracy zostali dokładnie poinformowani o bezpiecznym używaniu długopisów 3D. Tematem wykonywanej pracy były śniegowe gwiazdki, których wzory otrzymali na kartce. W skupieniu wykonywali prace, pisząc po śladzie kolorowym wkładem. Pracowali w grupach dwu i trzyosobowych. Dzieci zafascynowane były tym sposobem wykonania pracy przestrzennej.

Maria Suda