III Powiatowy Turniej Klocków LEGO

15 marca 2024 r. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Płotach odbył się III Powiatowy Turniej Klocków LEGO.

Celem wydarzenia było zainteresowanie dzieci i młodzieży tematyką klocków LEGO, kreatywne spędzanie czasu oraz kształtowanie wyobraźni poprzez konstruowanie prac podlegających ocenie punktowej.

Naszą szkołę reprezentowały trzy trzyosobowe drużyny złożone z uczniów klasy III i VII oraz rodzice, tj.: Radosław Beśka, Wojciech Pochwała, Wiktor Więckowicz, Alicja Lewandowska, Michał Zakrzewski i Bartosz Wyszyński oraz Panie Anna Beśka, Joanna Więckowicz i Kamila Pochwała. Wraz z pozostałymi zespołami zmierzyli się w trzech wyzwaniach konkursowych:

- scena z ulubionej książki,

- budowla,

- scena do wylosowanego pojazdu.

Jest nam bardzo miło zakomunikować, że wszystkie trzy drużyny spełniły cele założone przez organizatorów, wykazali się niesamowitą kreatywnością oraz wysokim poziomem współpracy. Drużyna w składzie Wojtek Pochwała, Bartek Wyszyński oraz Pani Kamila Pochwała osiągnęła najwyższy wynik punktowy tym samym zdobywając pierwsze miejsce w III Powiatowym Turnieju Klocków LEGO.

Joanna Grabowska

Aneta Zalewska