Wycieczka do Gryfickiego Domu Kultury

Dnia 14 lutego 2024 roku klasa druga i trzecia pod opieką Pań:Małgorzaty Kozłowskiej, Joanny Grabowskiej oraz Iwony Prus wybrały się na wycieczkę do Gryfickiego Domu Kultury na teatrzyk pt. „ Czarodziejskie słowa” Teatru Artenes z Wrocławia. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Ponadto teatrzyk miał charakter profilaktyczny. Tematyka nawiązywała do stosowania zwrotów grzecznościowych, niezbędnych w życiu każdego człowieka.
Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Domu Kultury. Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz gra aktorska. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.
                                                                                              Joanna Grabowska