„Dbam o zdrowie” - Świąteczny turniej w piłkę nożną

Dnia 15.12.2023 roku na sali gimnastycznej w Brojcach został rozegrany świąteczny  turniej w piłkę nożną chłopców klas IV – VIII. Turniej był  przeprowadzony w ramach innowacji pedagogicznej „Dbam o zdrowie”. W turnieju wzięło udział 5 drużyn chłopców. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Po emocjonującej grze wyłoniono zwycięzców:

I miejsce –  klasa VII

II miejsce – klasa V

III miejsce – klasa VIII

IV miejsce – klasa IV i VI

Spośród uczestników turnieju wyłoniono najlepszego zawodnika, którym został Oliwier Piskorz z klasy VIII i najlepszego bramkarza, którym został Alan Skocz z kl. V.

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami. Turniej przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: p. Justyna Wośko – Dziamska  i p. Piotr Lenkiewicz.
Wszystkim serdecznie gratulujmy i do zobaczenia na kolejnych zmaganiach sportowych.

Justyna Wośko –Dziamska