Pani Ewa Wołczak lauertką Plebiscytu Edukacyjnego 2023 roku

W środę 6 lutego 2024 roku  odbyła się uroczysta gala Plebiscytu Edukacyjnego Głosu Szczecińskiego. O wyróżnieniach decydowały głosy  czytelników. Nagrodzeni zostali nauczyciele przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz akademiccy województwa zachodniopomorskiego. Plebiscyt od pierwszych etapów po finał, wzbudził wiele pozytywnych emocji  wśród nominowanych jak i wśród wychowanków, uczniów oraz lokalnych społeczności.

Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej wyróżniających się i  kreatywnych nauczycieli. Takich, posiadają nie tylko umiejętności pedagogiczne,  którzy równolegle z przekazywaną wiedzą i kształtowaniem umiejętności, cechują się umiejętnością nawiązywania wspaniałych relacji oraz  zdobyli autorytet zarówno uczniów, jak i rodziców. Nauczycieli wychowania przedszkolnego dodatkowo cechuje pełne ciepła, wyrozumiałości i empatii podejście do dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę i wkraczają w tajniki   ścieżki edukacyjnej. Naszej laureatce dziękujemy za serce i niesamowitą pasję, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Janina Perzanowska