Logopedyczna wymiana pocztówkowa

W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła uczestniczy w logopedycznej wymianie pocztówkowej. Chętne szkoły i przedszkola z całej Polski przesyłają do siebie własnoręcznie wykonane kartki z ćwiczeniami logopedycznymi. Wymiana pocztówkowa to świetna zabawa. Dla dzieci taka forma komunikacji jest zazwyczaj nieznana. W obecnych czasach pisanie listów i wysyłanie pocztówek z pozdrowieniami odchodzi w niepamięć. Tradycja przesyłania kartek z życzeniami z okazji świąt czy pozdrowień z wakacji niestety została zastąpiona przez smsy i e-maile. Dzięki tej akcji odnowiony zostaje zanikający już piękny zwyczaj porozumiewania się w tradycyjny sposób. Nasze kartki zostały już wysłane, i z niecierpliwością czekamy na pocztówki zaadresowane do nas.

Monika Śmiglicka