Magiczny czas start

Boże Narodzenie to największe w świecie przyjęcie urodzinowe, na którym są wszyscy ludzie na tej ziemi.

Cyprian Kamil Norwid

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia najbardziej ciepły, radosny i rodzinny czas. W świetlicy szkolnej już od kilku dni można poczuć świąteczną atmosferę. W trakcie zajęć plastycznych dzieci wykonywały wiele prac związanych z Bożym Narodzeniem. Powstały piękne ozdoby świąteczne, kolorowe choinki. Dekoracje zostały wyeksponowane na gazetkach ściennych w sali i na korytarzu. Wszystkie zajęcia oraz świąteczne dekoracje, które stanowiły bogactwo twórczych pomysłów dzieci wprowadziły wychowanków świetlicy w świąteczny nastrój i przypomniały o tym, że długo wyczekiwane Święta Bożego Narodzenia już wkrótce nadejdą i sprawią nam wiele radości.

Bogusława Wiśniewska

Iwona Prus