SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W SP W BROJCACH

W Szkole  Podstawowej w Brojcach 27.10.2023 roku został rozegrany Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna, a turniej był skierowany do uczniów klas IV – VIII.

Spotkanie rozpoczęło się  powitaniem, wyjaśnieniem celu jakiemu jest poświęcony oraz ogłoszono otwarcie imprezy sportowej. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.

Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 3 stoły,  nauczyciele  wf  - p. Justyna Wośko – Dziamska, p. Piotr Lenkiewicz czuwali nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowana  przez nich postawa fair-play.

Zwycięzcy  klas IV – VI:

I miejsce Szymon Pohnke

II miejsce Kacper Kojro

III miejsce Piotr Pohnke

Zwycięzcy klas VII – VIII:

I miejsce Oliwier Piskorz

II miejsce Błażej Buczkowski

III miejsce Bartłomiej Jarczak

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju.

Zapraszamy do fotorelacji.

Zespół ds. sportu