Jesień na świetlicy szkolnej

Jesień to druga wiosna, kiedy każdy liść jest kwiatem”

Albert Camus

Jesień to piękna pora roku, a w tym roku pogoda pozwala w pełni cieszyć się jej urokami. W naszym rodzimym języku mamy tylko jedno określenie na tę porę roku, czyli jesień. Język angielski posiada aż dwie nazwy na tę jedną porę roku. Można ją nazwać zarówno Atumn, jak i Fall. Na świetlicy uczniowie się nie nudzą i wykorzystują dary jesieni, które można zaleźć podczas spaceru. Pod kierunkiem pani Iwony Prus i Bogusławy Wiśniewskiej wykonali dzisiaj piękny jesienny wystrój tworząc wystawkę z kasztanów, żołędzi, szyszek i kolorowych liści. Poza tym dzieci stworzyły z kolorowych klocków kącik ciszy. Teraz na świetlicy będzie można odpoczywać przy muzyce relaksacyjnej.

Bogusława Wiśniewska