30 AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA –POLSKA 2023

SPRZĄTANIE ŚWIATA –POLSKA 2023

HASŁO TEGOROCZNEJ AKCJI

„SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI"'

Polska edycja Akcji Sprzątanie świata obchodzi w tym roku swój okrągły, 30-ty  jubileusz.

W akcji Sprzątanie świata nie chodzi o to, aby cały czas sprzątać, ale o to aby w końcu przestać śmiecić i poprawnie gospodarować odpadami.

Jak co roku uczniowie naszej szkoły aktywniewłączają się do akcji w trosce o naszą planetę Ziemię.

19 września  w klasach wykonywane były  prace plastyczno- techniczne .wraz z hasłem promującym tegoroczną akcję. Nastepnie  uczniowie pobrali  worki i rękawice , by pod nadzorem nauczyciela sprzątać wyznaczony teren. Poniżej fotorelacja z akcji.

Katarzyna Wiśniewska