Dzień Kropki w grupie "Muchomorki"

W piątek 15 września przedszkolaki z grupy „Muchomorki” świętowały dzień Kropki.  Dlaczego kropka? Ponieważ to od niej wszystko się zaczęło!  Przedszkolaki poznały historię małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości i nabrała odwagi by rozwijać swoją pasję.

Dzień kropki to święto kreatywności, odwagi, budowania pewności siebie. Stwarzaliśmy okazję do odkrywania talentów, pobudzania wyobraźni i nieszablonowego myślenia. Tego dnia zorganizowane zostały dla dzieci kreatywne, nietuzinkowe zabawy z kropką w roli głównej. Było wesoło i bardzo kolorowo. Panie przygotowały wiele atrakcji. Przedszkolaki wykonały pamiątkowe kropkowe zdjęcia. Na koniec każdy Muchomorek otrzymał pamiątkowy medal.

Kamila Klepacka