List absolwentki z najwyższą średnią ocen Wiktorii Wójtowicz z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowna Pani Dyrektor, Pani Wicedyrekor, rado pedagogiczna, kadro nauczycielska, kochani uczniowie oraz pozostali goście!

Dziś nadszedł dla uczniów długo wyczekiwany dzień, w którym po kolejnych dziesięciu miesiącach nauki, kończymy rok szkolny 2022/2023. Jednak tegoroczna uroczystość, dla nas – ósmoklasitów jest szczególna. Bowiem po latach spędzonych w naszej szkole, nadeszła pora, aby się rozstać. Myślę, że nikt z nas nie ma wątpliwości, że chwile tu spędzone zapadną nam w pamięć na długo, oraz będziemy ze wzruszeniem i dumą je wspominać.

Z tego miejsca, w imieniu wszystkich uczniów klas ósmych, chciałabym serdecznie podziękować za troskę, opiekę, oraz czasem trudne, wpajanie nam wiedzy.

Szczególne podziękowania kieruję w stronę pań: Anety Zalewskiej, Doroty Kossowskiej, Aliny Zabrockiej, Agnieszki Radoń, oraz Bogusławy Wiśniewskiej, które z dużym zaangażowaniem przygotowały nas do egzaminów ósmoklasisty.

Zakończenie edukacji w tej szkole, jest zamknięciem pewnego etapu w naszym życiu. Od września rozpoczniemy naukę w szkołach średnich i wiemy, że to, czego tu się nauczyliśmy, odpowiednio przygotowało nas do wkroczenia w nowy etap edukacji.

Chciałabym również bardzo podziękować kolegom i koleżankom z klas ósmych. Za wzajemne wsparcie, pomoc, dobrą radę oraz za ten wspólnie spędzony czas. Liczę, że wszyscy zapamiętamy tą szkołę, jako miejsce, w którym spędziliśmy nasze najlepsze lata.

Myślę, że wszyscy będziemy wracać tu zarówno wspomnieniami jak i sercem.

Dziękujemy za wszystko!

W imieniu klas ósmych Wiktoria Wójtowicz