Finał 7 edycji turnieju "Najlepszy z najlepszych"

W dniu 13 czerwca odbył się w naszej szkole finał 7 edycji turnieju „Najlepszy z najlepszych”. W konkursie wzięło udział 50 uczniów z klas IV – VIII. Do eliminacji przystąpiło 10 uczniów którzy osiągnęli najwyższe wyniki. Sikorska Zuzanna z klasy VII, Lewandowska Alicja z klasy VI, Kuczkowska Maja z klasy VI, Fudała Mariusz z klasy VIII a, Drzewiecki Jakub z klasy VIII a, Chojęta Hanna z klasy VIII b, Piszcz Alicja z klasy IV, Łosiewicz Weronika z klasy IV oraz Giza Cyprian z klasy IV.

Po ośmiu rundach udzielanych odpowiedzi do finału zakwalifikowało się troje uczniów: Sikorska Zuzanna, Drzewiecki Jakub oraz Maksymczuk Natalia.

Siódmą edycje wygrała Zuzanna Sikorska z klasy VII, drugie miejsce zajął uczeń z klasy VIII a Jakub Drzewiecki, trzecie miejsce zajęła Natalia Maksymczuk z klasy IV.

Wszystkim uczestnikom gratuluje szerokiej wiedzy z wielu dziedzin.

Leszek Perzanowski