Finał Powiatowego Turnieju Wiedzy "Moje zdrowie - Mój skarb

4 kwietnia 2023 roku w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Gryficach, odbyły się powiatowe eliminacje Powiatowego Turnieju Wiedzy „Moje Zdrowie – Mój Skarb”, organizowanego przez Państwowy Powiatowy  Inspektor Sanitarny w Gryficach w ramach Światowego Dnia Zdrowia obchodzonego 7 kwietnia. Z naszej szkoły, do etapu powiatowego, zakwalifikowali się uczniowie klasy 6: Maja Kuczkowska i Adrian Kopeć.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10.30 uroczystym przywitaniem zaproszonych gości i uczniów startujących w turnieju. Po przedstawieniu planu przebiegu wydarzenia, zostaliśmy zaproszeni do słodkiego poczęstunku i wspólnych rozmów. Po napisaniu testu, w oczekiwaniu na wyniki, braliśmy udział w warsztatach dotyczących, między innymi, wpływów oraz szkodliwości środków uzależniających. Następnie odbyło się uroczyste ogłoszenie zwycięzców turnieju, wśród których znalazł się Adrian Kopeć, zajmując 3 miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia i nagrody. Gratulujemy!

Dorota Kossowska