I DZIEŃ WIOSNY

I     DZIEŃ   WIOSNY

Nareszcie nadeszła wiosna! W poniedziałek 27 marca 2023r. oficjalnie obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w naszej szkole. Tego dnia odbył się konkurs pt. „Wiosenna dekoracja sal lekcyjnych” dla uczniów klas 1-3 i klas IV-VIII. W klasach pojawiły się wiosenne dekoracje.

Oto wyniki konkursu:

Kategoria  klas I-III.

I miejsce- II kl

II miejsce- 1a

III miejsce- 3 kl

Kategoria  klas IV-VIII

I miejsce -  IV kl.

II miejsce - VII kl.

III miejsce - VIII b.

Ponadto uczniowie przygotowali  według własnej inwencji „Wiosenne nakrycia głowy”. Wykazali się tutaj niezwykłą kreatywnością.

Prace  uczniów można było oglądać na szkolnym holu .Wspólne spędzanie czasu to doskonała forma integracji społeczności klasowej i szkolnej.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych uczniów wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.

Katarzyna Wiśniewska