Bal Karnawałowy w przedszkolu

9 lutego w naszym  przedszkolu odbył się Bal karnawałowy. Na holu przedszkolnym, który na chwilę zamienił się w dżunglę dzikich zwierząt, były wspaniałe tańce. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć wróżki, królewny, księżniczki, piratów, policjantów, żołnierzy ... nie sposób zliczyć i  wymienić tych wszystkich postaci.  W przerwie balu każda grupa wesołym pociągiem pojechała na swoją salę, gdzie czekały kulinarne niespodzianki w postaci m.in. przepysznych słodkości. Po kilku chwilach wypoczynku  muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm Macareny, Samby  Kaczuch i innych przebojów. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z wielkim żalem opuszczały salę. Bal umożliwił przedszkolakom spędzanie czasu w miłej i dżunglowej atmosferze, a wspólna zabawa z Paniami dyrektor Janiną Perzanowską, Joanną Zarzycką i wszystkimi Paniami z przedszkola sprawił mnóstwo radości.

Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za  przygotowanie dzieciom fantastycznych przebrań, Pani Ilonce, Agnieszcze, Karolinie i Ani za pomoc w przygotowaniu cudownej dekoracji. Pani dyrektor Janinie Perzanowskiej i Pani wicedyrektor Joannie Zarzyckiej za włączenie się do naszej szalonej zabawy.

Ewa Wołczak