Konkurs Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku pt.: „Zasłużeni dla Niepodległej”

Zapraszamy serdecznie do udziału w organizowanym przez nas konkursie graficznym. Może zechcą Państwo udostępnić informacje o konkursie na swojej stronie, bylibyśmy niezmiernie wdzięczni. Być może Państwa uczniowie się zainteresują nową formą i atrakcyjnymi nagrodami przewidzianymi w konkursie. Poniżej przesyłam informacje szczegółowe.

Konkurs Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku pt.: „Zasłużeni dla Niepodległej”, w ramach którego należy przygotować pracę graficzną (plakat), model lub animację postaci bądź wydarzenia związanego z historią najnowszą Polski.
Konkurs adresowany jest do uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.
Prace konkursowe  wraz z wymaganymi dokumentami należy przesłać do dnia 30 kwietnia 2023 r. na adres mailowy: marzena.zieziula@ipn.gov.pl

Konkurs został objęty patronatem honorowym: Ministra Edukacji i Nauki, Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ds. Cyfryzacji, Wojewody Podlaskiego, Marszałka Województwa Podlaskiego
Patronat medialny przyznało Polskie Radio Białystok oraz Oddział TVP 3 Białystok.

Dla zwycięzców przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe - m.in. elektronika, gry edukacyjne i komiksy IPN.

Kontakt do koordynatora: Marzena Zieziula (marzena.zieziula@ipn.gov.pl)