ZAPROSZENIE DO GMINNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „DBAM O ZDROWIE PSYCHICZNE”

ZAPROSZENIE DO GMINNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

„DBAM O ZDROWIE PSYCHICZNE”

Drodzy Uczniowie,

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w naszej szkole. „Dbam o zdrowie psychiczne”.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie autorskiego zdjęcia związanego  z tematem konkursu i wzbogacenie go cytatem lub własną sentencją dotyczącą zdrowia psychicznego. W przypadku użycia cytatu konieczne jest podanie jego autora. Praca konkursowa ma mieć formę zdjęcia z tekstem poza jego obrębem. Obowiązuje format .jpg. Na pracach nie wolno umieszczać danych uczestnika. Należy je podać w treści maila, w którym praca zostanie wysłana w formie załącznika.

Prace konkursowe należy przesłać na adres  j.dziegielewska@brojce.net.pl   do 03.03.2023r.

Każdy uczestnik może nadesłać jedno samodzielnie wykonane zdjęcie wzbogacone cytatem lub własną sentencją.

Podczas oceny prac konkursowych będzie brana pod uwagę zgodność  z podaną tematyką oraz inwencja twórcza, oryginalność i pomysłowość.

Informacje o konkursie są dostępne w wiadomości w e-dzienniku, na stronie internetowej szkoły.

Zapraszam do wzięcia udziału!

Organizatorzy konkursu

Jolanta Dzięgielewska