Mały bal karnawałowy

Styczeń to czas zabaw karnawałowych, na które dzieci bardzo lubią się przebierać.

W czwartek 26 stycznia w naszej szkole zaraz po sportowych konkurencjach karnawałowych odbyła się zabawa dla dzieci klas I – III .

Wszystkie dzieci  w tym dniu były przebrane w różne postacie bajkowe, więc było bardzo kolorowo i wesoło podczas tańców. W korowodach, kołach
i zabawach w mniejszych grupach w rytmie tanecznej muzyki ukazały się piękne królewny i księżniczki, czerwone kapturki, żabki, bociany, smerfy, misie, pszczółki a także dostojni królowie i książęta, groźne wilki, koty w butach i  wiele innych bohaterów literatury dziecięcej.

Maria Suda